HydroPlus

Hydro – Plus to profesjonalne studio łazienek, zbudowane na bazie ponad dwudziestoletniego doświadczenia w branży sanitarnej, instalacyjnej i łazienkowej.

 

Wieloletnia działalność hurtowa i detaliczna w branży, na terenie Polski, Ukrainy i Słowacji, zdobyte doświadczenie i wiedza oraz doskonała znajomość rynku i potrzeb konsumentów – zaowocowała stworzeniem miejsca szczególnego, jakim jest Hydro – Plus.

 

Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem łazienek, współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz. Dla współpracujących z nami architektów i projektantów organizujemy cykliczne szkolenia produktowe w siedzibie Hydro – Plus oraz szkolenia wyjazdowe prowadzone w fabrykach armatur łazienkowych, kabin prysznicowych czy płytek ceramicznych w  Polsce i Europie. Na szkoleniach tych można zapoznać się z pełnym cyklem produkcyjnym oraz z nowościami na rynku w branży sanitarnej.

 

Mając jako bazę własną działalność hurtową (www.hydro-hurt.eu) i bezpośredni dostęp do większości produktów, możemy stworzyć wyjątkowe wnętrze na każdą kieszeń. Oferta naszej firmy  jest bardzo bogata – począwszy od standardowych produktów  łazienkowo – instalacyjnych, po towary z najwyższych półek światowych (większość do zobaczenia w zakładce OFERTA).

 

Serdecznie zapraszamy do naszego studia na dobrą kawę :)